Wybielanie nakładkowe za 600 zł! | Betterdent

Wybielanie nakładkowe za 600 zł!

Zabieg wybielania nakładkowego w fantastycznej cenie 600 zł!

Wybielanie nakładkowe to metoda profesjonalnego wybielania zębów, która jest w pełni bezpieczna i skuteczna. Dzięki niej można wybielić  zęby o kilka odcieni w ciągu paru dni.

Na czym polega zabieg?

  1. Wybielanie nakładkowe rozpoczyna się w gabinecie dentystycznym od sprawdzenia zdrowia jamy ustnej. Jest to niezbędne, aby efekt zabiegu był bezpieczny i trwały.
  2. Następnie lekarz pobiera od Pacjenta wycisk szczęki i żuchwy. Na podstawie wycisku Pacjent otrzymuje, indywidualnie dopasowane  nakładki na zęby z wyprofilowanymi zbiorniczkami na żel wybielający Opalescence. Nakładki są specjalnie przygotowywane dla pacjenta w laboratorium protetycznym, co trwa około tygodnia.
  3. Po przygotowaniu nakładek odbywa się druga wizyta, na której lekarz instruuje pacjenta jak prawidłowo z nich korzystać. Pacjent, po odpowiednim przeszkoleniu, sam obsługuje nakładki w domu, zakładając je na noc.

Jaki jest efekt zabiegu?

Po zabiegu zęby są wybielone nawet o kilka odcieni. Widoczne efekty uzyskuje się już po pierwszym użyciu. Wybielanie trwa od 7 do 10 dni, a efekt utrzymuje się około 2 lat. Uzupełnienia protetyczne (np. korony i mosty) oraz wypełnienia (plomby) pozostają niezmienione. W razie potrzeby, po ustabilizowaniu się koloru (co trwa zwykle od 10 do 14 dni), lekarz może wymienić uzupełnienia (korony, plomby, licówki) dobierając odpowiedni, jaśniejszy kolor. Jednak jest to zawsze indywidualną decyzją pacjenta. W czasie wybielania niewielki procent Pacjentów odczuwa przejściową nadwrażliwość zębów na zimno, która powinna ustąpić w ciągu trzech dni.

 

Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku.